Program Erasmus+
Akcja 1 - Mobilność edukacyjna

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Wyjazd 4 i 5 - Rozpoczynamy naukęMalwina z Anią od świtu dokształcają się by jeszcze lepiej uczyć angielskiego po powrocie do Polski. Wśród różnorodnych zajęć, w których biorą udział w Anglii znajdują jednak czas by przesłać nam swoje wrażenia i pokazać piękne zdjęcia ze swojego pobytu na szkoleniu dla nauczycieli:


"Wczesnym rankiem, po smacznym, angielskim śniadaniu, poszłyśmy z mapą miasteczka Broadstairs w dłoni na nasze pierwsze zajęcia w Kent School of English. Duże wrażenie zrobiła na nas ilość rozpoczynających dziś kurs w tej szkole uczniów i świetna organizacja oczekujących na nas nauczycieli. Zajęcia przedpołudniowe prowadziła Helen, która objaśniła nam zasady kursu, organizacji szkoły i przedstawiła plan tygodnia.


My z kolei, po przestawieniu się i wysyłającej nas organizacji, od razu zabrałyśmy się za planowaną na dziś ciężką intelektualną pracę, tzn. obok ćwiczeń gramatyczno-leksykalnych, rozmawialiśmy na temat specyfiki pracy z grupami seniorów i psychologicznych aspektów pracy nauczyciela języka angielskiego.


Po zajęciach udało nam się odwiedzić lokalne muzeum Charles’a Dickens’a oraz miejscowy antykwariat."
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz