Program Erasmus+
Akcja 1 - Mobilność edukacyjna

sobota, 26 września 2015

Wyjazd 6 - Podsumowanie wizyty


Soren przesyła nam informacje o ostatnim dniu swojego pobytu w Hiszpanii. A już wkrótce na zebraniu zespołu projektowego będzie szczegółowo opowiadał nam o tym, czego się przez ten tydzień nauczył i jak możemy wykorzystać jego doświadczenia w naszej codziennej pracy:

"Ten dzień podzielony był na dwie części; rano - zgodnie z planem mentorki – eksploruję Prado, szukam literatury, odwiedzam bardziej„zinstytucjonalizowane” centrum kultury w sercu Madrytu, aby znaleźć dodatkowe środki wyrazu dla tego po co tu przyjechałem.Po południu podsumowanie wizyty, wnioski, inspiracje, ewaluacja i dyskusja o założeniach do przyszłego wspólnego projektu, który KONIECZNIE musimy razem zrealizować."

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy wyjazd i piękne zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy już wiadomo jaki będzie ten przyszły projekt? Będzie można wziąć w nim udział? Opis wyjazdu bardzo ciekawy, chętnie wzięłabym w czymś takim udział!

    OdpowiedzUsuń
  3. Planujemy projekt partnerski, w którym opracowalibyśmy innowacyjny program zajęć z zakresu ekspresji ruchem dla seniorów, na razie pracujemy nad koncepcją, nowe konkursy będą bowiem dopiero w kwietniu. Jeśli coś się uda stworzyć informacje będą dostępne na naszej stronie: www.apz.org.pl

    OdpowiedzUsuń